Obchodní podmínky

Otesánek nabízí rozvážkovou službu po Českých Budějovicích a jejich blízkém okolí. Objednávky přijímáme PO – SO 10:30 – 21:30, NE 10:30 – 20:30, rozvážet začínáme od 11 hodin, od této doby se počítá čas doručení.

Máme déle obsazeno nebo se nám nemůžete dovolat? Napište nám SMS zprávu s požadavkem, že chcete kontaktovat a my vám v nejbližší možné době zavoláme :-).

Objednávky příjímáme jak na našem telefonním čísle 608 93 13 93, tak i přes náš objednávkový systém na těchto webových stránkách. Z restaurací Perla a Sushiko přijímáme objednávky POUZE přes OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM na těchto webových stránkách.

Vyhrazujeme si právo nerozvážet do některých oblastí, popřípadě zákazníkům se špatnou platební morálkou. Doručujeme pouze na čísla popisná, nejsme donášková služba.

Vyhrazujeme si právo rozvážet pouze nabídku, kterou máme v nabídce na www.otesanek.eu,v jiném případě záleží na domluvě s restaurací.

 

Platební podmínky

Minimální objednávka z každé restaurace je 120Kč, do okolních lokalit blízkých Českým Budějovicím je to 200Kč, do vzdálenějších je to 300Kč (cena rozvozu se do této částky nezapočítává). Pokud je objednávka z více restaurací, musí být dodržena minimální objednávka pro danou lokalitu alespoň z jedné restaurace, z ostatních stačí min. 120Kč. Polední menu rozvážíme pouze ze Zeleninového baru, Vegetárny Impala, Restaurantu Slunce a jídelny BodyFood.

Za naše služby a produkty můžete platit v hotovosti nebo stravenkami. V objednávce je možné požadovat pouze jednu účtenku z jedné restaurace, nikoli více, z důvodu časového vytížení. Pokud není předem domluveno jinak veškeré platby probíhají v české měně. Dle zákonu č. 136/2011 Sb., o oběhu bankovek a mincí, který upravuje mimo jiné i problematiku poškozených bankovek a mincí. Uvedený zákon umožňuje odmítnout přijetí bankovky nebo mince, která je poškozená a to bez ohledu na to, zda se jedná o poškození běžné či nestandardní. Při platbě si prosím přepočítejte vrácené peníze, na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Na stravenky nevracíme.

Řidič není povinnen přijímat větší množství malých mincí (např. 100Kč nebo i 50Kč).

Přijímáme pouze stravenky Sodexo Gastro Pass v jakékoliv hodnotě. Při platbě stravenkami přijímáme maximální hodnotu 300Kč v rámci jedné objednávky a nevracíme na ně. Stravenky, které mají platnost poslední dva týdny v daném roce, nepřijímáme.

 

Ceny

Aktuální platní ceny za naše produkty a služby naleznete na www.otesanek.eu. Změny v cenách a nabídkách vyhrazeny.

 

Reklamace

Upozorňujeme, že veškeré dovezené jídlo je určeno k okamžité spotřebě! Reklamaci je nutné uplatnit nejlépe při převzetí pro snazší kontrolu stavu, v jakém bylo jídlo dovezeno.

V případě zjištění vady při konzumaci, ať už z důvodu kvality, teploty, obsahem objednávky nebo jiného důvodu je nutné, aby nebylo zkonzumováno více jak 25% z jídla, tak aby bylo možné reklamaci uznat. Na reklamace uplatněné po více jak 20 minutách po doručení jídla nebude brán zřetel!

Reklamace lze uplatnit přímo u rozvozce nebo na tel. 608 93 13 93. Reklamace se nevztahují na nesplněná očekávání.

 

Akce, slevy a speciální nabídky

V průběhu konání si vyhrazujeme právo kdykoliv ukončit nebo zrušit jakoukoliv naši akci, speciální nabídku nebo slevu a to bez možnosti jakékoliv finanční nebo jiné náhrady.

 

Doba dodání

Ve většině případů je doba dodání objednávky do 60 minut. Maximální doba dodání je 90 minut, v lokalitách mimo ČB až 120 minut. Ve výjimečných případech se nám to však ani do 90 a 120 minut nemusí podařit. V tomto případě od nás získáte po ČB rozvoz zdarma a budete kontaktováni o čase doručení.

Při objednávní z více než jedné restaurace může být doba dodání prodloužena v závislosti na obsazenosti restaruací. V tomto případě budete telefonicky informování.

 

Doprava

Cena rozvozu jídel v rámci Českých Budějovic činí 30 Kč. Za rozvoz do okolí Českých Budějovic je účtován příplatek 20 Kč.

Za příplatek 20 Kč dovážíme do lokalit: Adamov, Borek, Dobrá Voda, Dubičné, Homole, Hrdějovice, Hůry, Kodetka, Litvínovice, Mokré, Nové Hodějovice, Nové Roudné, Planá, Roudné, Rudolfov, Srubec, Staré Hodějovice, Šindlovy Dvory, Úsilné, Včelná, Vráto, Zavadilka a do obcí ve stejné nebo podobné vzdálenosti.

Rozvážíme i do lokalit:

Lišov, Zliv, Hluboká nad Vltavou, Boršov, Nedabyle, Nová Ves, Haklovy Dvory, Hosín, Jivno, Libnič, Plav, Kamenný Újezd, Nové Homole, Lipí, Dubné, Čejkovice, Dasný, Bavorovice a do obcí ve stejné vzdálenosti za cenu 100Kč. Do těchto lokalit je minimální objednávka z jedné restaurace v hodnotě 300Kč.

Do ostatních lokalit dovážíme po dohodě za smluvní cenu.

Při nákupu nad 500 Kč v rámci ČB je rozvoz zdarma (do této částky se nezapočítávají nápoje).

Ceny rozvozu se vztahují na každou restauraci zvlášť. Objednávka ze dvou restaurací = 2x poplatek za rozvoz.

 

Ochrana osobních údajů

Potvrzením a odesláním objednávky vyslovujete souhlas společnosti OTESÁNEK, Lomená 663/2a, 370 04, Č. Budějovice se zpracováním Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a zároveň udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení na poskytnutou kontaktní adresu dle zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to po dobu 10-ti let od udělení souhlasu. Udělení souhlasu je dobrovolné a tento souhlas můžete kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat. V zájmu zkvalitňování služeb může být Váš hovor zvukově zaznamenán.

 

Odstoupení od kupní smlouvy

Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu, od kupní smlouvy o dodávce zboží, které podléhá rychlé zkáze, jakož i zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím, od kupní smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit.

Nejedná-li se o případ uvedený v předchozím odstavci či o jiný případ, kdy nelze od kupní smlouvy odstoupit, má kupující v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, přičemž v případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu odesláno ve lhůtě uvedené v předchozí větě. Odstoupení od kupní smlouvy může kupující zasílat na adresu provozovatele či na adresu elektronické pošty prodávajícího: info@otesanek.eu

V případě odstoupení od kupní smlouvy dle předchozího odstavce obchodních podmínek, se kupní smlouva od počátku ruší. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu.

V případě odstoupení od smlouvy vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, a to stejným způsobem, jakým je prodávající od kupujícího přijal.

Do doby převzetí zboží kupujícím je prodávající oprávněn kdykoliv od kupní smlouvy odstoupit. V takovém případě vrátí prodávající kupujícímu kupní cenu bez zbytečného odkladu, a to bezhotovostně na účet určený kupujícím.

 

Kontakty

Provozovatel:
Jakub Slabý
Lomená 663/2a
370 04 České Budějovice
IČ: 021 96 077
DIČ: CZ9009241296

Email: info@otesanek.eu

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 27.3.2017