FAQ

Kdo jsme a co děláme?

Jsme rozvozová služba a již od roku 2010 vám doručujeme pokrmy z vybraných restaurací po Českých Budějovicích a blízkém okolí. Momentálně pro vás máme na výběr 24 provozoven a další spolupráce připravujeme.

Jak to funguje?

Jsou dvě možnosti objednání. Buď můžete zavolat na náš telefon 608 93 13 93, tam nám sdělit jaký pokrm požadujete a kam vám jej doručíme nebo vytvoříte objednávku v našem e-shopu. S výjimkou provozoven Sushiko, Perla a Žralok. Z těchto přijímáme objednávky pouze přes objednávkový systém na těchto stránkách.

Mohu kombinovat restaurace?

Ano, můžete objednat z více restaurací najednou. Nicméně s vyšším počtem restaurací v jedné objednávce roste pravděpodobnost, že vám objednávku nepřivezeme v jeden čas z důvodu kvality pokrmů, které by se vozily příliš dlouho.

Jak dlouho trvá doručení?

Zpravidla do 60 minut, maximálně 90 minut, do okoloních lokalit maximálně 120 minut. Tyto časy se počítají od 11:00, kdy začínáme rozážet, případně později v závislosti na začátku rozvozu dané restaurace. Může se ve výjimečných případech (dopravní situace, přeplněná restaurace, ..) stát, že nám to bude trvat o pár minut déle. V tu chvíli od nás získáte rozvoz po ČB zdarma.

Jak zaplatím?

Platit můžete na místě hotově, stravenkami Sodexo Gastro Pass v maximální výši 300Kč na objednávku nebo online kartou při dokončování objednávky.

Co když nejsem spokojen?

V případě zjištění vady pokrmu při konzumaci, ať z důvodu kvality, obsahem objednávky nebo jiného důvodu je nutné, aby nebylo zkonzumováno více jak 25% z jídla tak, aby bylo možné reklamaci uznat. Na reklamace uplatněné po více jak 20 minutách po doručení nebude brán zřetel. Reklamace lze uplatnit přímo u rozvozce nebo na tel. 608 93 13 93. Reklamace se nevztahují na nesplněná očekávání.